Grupa Zarmen
ul. Rymera 19, 44-270 Rybnik
telefon
+48 32 42 02 550

Slider

Nasi Partnerzy

Współpracujemy z renomowanymi partnerami i liderami w swoich sektorach rynku. Naszymi dostawcami są znani, rozpoznawali i cieszący się dobrą oraz sprawdzoną reputacją wśród klientów producenci, którzy posiadają stabilną sytuacją finansową oraz dbają o swój wizerunek.

Współpracujemy z:

SIEMENS
Siemens zaopatruje świat w rozwiązania niezbędne do sprostania wyzwaniom wynikającym ze zmian demograficznych, urbanizacji, zmian klimatu i globalizacji. Ze swoją szeroką ofertą najnowocześniejszych rozwiązań technologicznych zajmujemy mocną pozycję w całym obszarze biznesowym związanym z elektryfikacją – od wytwarzania energii, przez jej transmisję, dystrybucję i inteligentne sieci, po efektywne wykorzystanie energii elektrycznej we wszystkich obszarach gospodarki.

Emerson
Emerson Process Management Sp. z o.o., jednostka biznesowa Power and Water Solutions (PWS) - Europejski oddział amerykańskiego koncernu zajmującego się produkcją i wdrażaniem systemów sterowania w energetyce konwencjonalnej.

ABB
Międzynarodowy koncern ABB znany jest polskim elektroenergetykom i automatykom od kilkudziesięciu lat. Trzy czerwone litery ABB zawsze symbolizowały najwyższą jakość, precyzję wykonania i maksymalne zaawansowanie technologiczne. Od ponad 25 lat ABB jest obecne także w Polsce – nie tylko jako synonim niezawodnych urządzeń, ale jako pracodawca i właściciel fabryk. Połowa produkcji polskich fabryk ABB trafia do niemal wszystkich krajów świata.

Ascom
Ascom Poland jest częścią międzynarodowego koncernu Ascom Holding AG - lidera nowoczesnych technologii teleinformatycznych. Ascom jest obecny w Polsce od 1993 roku oferując kompleksowe, nowoczesne rozwiązania telekomunikacyjne i teleinformatyczne dostosowane do potrzeb polskich klientów. Dzięki stałemu rozwojowi know-how, dobrej organizacji serwisu oraz terminowości w realizowaniu projektów uzyskaliśmy opinię wartościowego i wiarygodnego partnera biznesowego.

LEGRAND
Legrand Polska jest częścią międzynarodowego koncernu, Grupy Legrand, eksperta w zakresie produktów i systemów instalacji elektrycznych oraz sieci informatycznych w budownictwie mieszkaniowym, komercyjnym i przemysłowym. W ofercie handlowej Legrand Polska znajdują się produkty i systemy uznanych na całym świecie marek: Cablofil, Zucchini, Bticino, Alpes Technologies, gwarantując dostarczanie kompletnych rozwiązań, od oferty produktowej poprzez know-how do serwisu.

EATON
Eaton to działająca na wielu polach spółka, specjalizująca się w dostawie energooszczędnych rozwiązań, które pomagają klientom efektywnie zarządzać zasilaniem elektrycznym, hydraulicznym i mechanicznym. Firma jest globalnym liderem technologicznym w sektorze produktów elektrycznych, systemów i usług dla zapewnienia jakości, dystrybucji i kontroli energii elektrycznej, transmisji mocy, oświetlenia i okablowania; komponentów hydraulicznych, systemów i usług dla urządzeń przemysłowych i mobilnych, układów paliwowych, hydraulicznych i pneumatycznych stosowanych do celów komercyjnych i wojskowych; systemów napędowych i przeniesienia napędu, stosowanych w przemyśle motoryzacyjnym, które pozwalają na zwiększenie osiągów i bezpieczeństwa oraz oszczędność paliwa.

Schneider Electric
Schneider Electric rozwija inteligentne i zintegrowane rozwiązania i technologie służące do zarządzania energią i procesami w bezpieczny, niezawodny, efektywny i zrównoważony sposób. Grupa inwestuje w badania i rozwój, by utrzymać pozycję lidera innowacji i wyróżniać się na tle konkurencji, a jednocześnie silnie angażuje się w realizację idei zrównoważonego rozwoju.

Rittal
Rittal z siedzibą główną w Herborn, w Hesji, jest wiodącym w skali światowej dostawcą systemów techniki szaf sterowniczych i obudów, systemów rozdziału mocy, klimatyzacji systemowej oraz infrastruktury IT. Rozwiązania systemowe Rittal stosowane są we wszystkich obszarach przemysłu, w budownictwie maszyn i urządzeń oraz w branży informatyczno-komunikacyjnej (ICT).

Hager
Hager jest producentem systemów rozdziału energii, prowadzenia przewodów, bezpieczeństwa oraz automatyki budynku wraz z osprzętem takim jak: łączniki i gniazda, prowadzi swoją produkcję w dwudziestu zakładach na całym świecie. Pod względem zatrudnienia zakłady w Polsce po Niemczech i Francji zajmują 3 miejsce w Europie. Budując silną, cenioną w świecie markę.