Grupa Zarmen
ul. Rymera 19, 44-270 Rybnik
telefon
+48 32 42 02 550

Slider

Dane kontaktowe

RUE-RZN Sp. z o.o.

ul. Rymera 19
44-270 Rybnik
Spółka zarejestrowana w Sądzie Rejonowym w Gliwicach
KRS:
0000024211
NIP:
6472253527

Sekretariat:

  • email: biuro@rue-rzn.pl
  • tel. +48 32 42 02 550
  • fax: +48 32 42 02 550

Dział Handlowy:

Tomasz Urbańczyk - Dyrektor Handlowy

  • email: Tomasz.Urbanczyk@rue-rzn.pl
  • tel. +48 32 420 25 50

Dział Przygotowania Produkcji:

Krzysztof Pawlica - zapytania ofertowe

  • email: Krzysztof.Pawlica@rue-rzn.pl
  • tel. +48 32 420 25 56
  • tel. kom. +48 728 475 770

Przemysław Utrata - zamówienia

  • email: Przemyslaw.Utrata@rue-rzn.pl
  • tel. +48 32 420 25 60
  • tel. kom. +48 516 722 995

Daria Knasińska - realizacja

  • email: zamowienia@rue-rzn.pl
  • tel. +48 420 25 59
  • tel. kom. +48 693 844 599

Dział Kadr:

Sabina Michalska – Kadry

  • email: Sabina.Michalska@rue-rzn.pl
  • tel. +48 32 420 25 54

DZIAŁ FINANSOWY:

Alicja Czyż – Księgowość

  • email: Alicja.Czyz@rue-rzn.pl
  • tel. +48 32 420 25 53

DZIAŁ TECHNICZNY:

Mirosław Famulski - Dyrektor ds. Technicznych

  • email: Miroslaw.Famulski@rue-rzn.pl
  • tel. +48 32 42 02 562
  • tel. kom. +48 664 782 079

Krzysztof Musioł - Z-ca Dyrektora ds. Technicznych

  • email: Krzysztof.Musiol@rue-rzn.pl
  • tel. +48 32 420 25 58
  • tel. kom. +48 664 782 077

Dział Systemów Sterowania i Wizualizacji:

Adrian Wierzbica – Kierownik

  • email: Adrian.Wierzbica@rue-rzn.pl
  • tel. +48 32 420 25 66
  • tel. kom. +48 693 844 086

Dział Projektowania Elektrycznego i Automatyki

Mirosław Szymiczek - Kierownik

  • email: Miroslaw.Szymiczek@rue-rzn.pl
  • tel. +48 32 420 25 65
  • tel. kom. +48 693 844 464

Dział Prefabrykacji Rozdzielnic:

Bartłomiej Peteja - Kierownik

  • email: Bartlomiej.Peteja@rue-rzn.pl
  • tel. +48 32 420 25 67
  • tel. kom. +48 509 423 557